Ivica Kusanović osvojio treće mjesto u Sinju

Na nedavnomu stolnoteniskomu turniru “Sinj 2022”, koji se krajem svibnja igrao u školskoj košarkaškoj dvorani u Sinju, 3. mjesto osvojio je Ivica Kusanović iz Stolnoteniskoga kluba “Gallo Supetar”. Pobjednik turnira čiji je organizator bio Stolnoteniski klub Sinj, je Goran Barač iz Splita, dok je drugo mjesto pripalo Zoranu Petkoviću iz Kaštela.

Otok Brač na natjecanju su predstavljali osim osvajača pehara za 3. mjesto još u konkurenciji 32 igrača; Juraj Jurišić iz Stolnoteniskoga kluba Postira i Nikša Juričević iz Stolnoteniskoga kluba “Gallo Supetar”.

U “bračkom” meču Kusanović prisebniji od Jurišića
U četvrtfinalnim borbama za zelenim stolom ždrijeb nije bio naklonjen Bračanima jer su izvučeni u četvrtome paru Kusanović i Jurišić. U međusobnomu “bračkom” meču supetarski “Kusa” bio je prisebniji i slavio proboj nad postirskim Jurišićem te zasluženo izborio daljnje poluzavršno natjecanje. Četvrtfinalni susret KusanovićJurišić završio je rezultatom 3:0. U polufinalnomu susretu Kusanović i Barač odigrali su 2:3.

Osvajač pehara Ivica Kusanović iz Stolnoteniskoga kluba “Gallo Supetar” u društvu Nikše Juričevića i Juraja Jurišić