Sritna dica - Sritan grad
#OstanimoOdgovorni

Prilozi s nogometne utakmice u Postirima za teško bolesnu Milu

I nogometaši NK Postira Sardi uključili su se u akciju prikupljanja dobrovoljnih priloga za teško oboljelu dvogodišnju Milu Rončević iz Rijeke. Za vrijeme prvenstvene utakmice 1. županijske nogometne lige u nedjelju 31. ožujka između domaćina i MK Mladost prikupljala su se sredstva, odnosno dobrovoljni prilozi za malu Riječanku. Kako javljaju na svojoj facebook stranici, prikupljeno je 4.563,00 kuna i novac je u ponedjeljak 1. travnja uplaćen na račun obitelji oboljele djevojčice. Iz nogometnoga kluba zahvaljuju svim ljudima velikoga srca na dobrovoljnim prilozima uz poruku: “Našoj malenoj Mili i njenoj obitelji želimo što brže ozdravljenje na radost svih nas!”

Postirski nogometaši odigrali su na Polježicama utakmicu 18. kola domaćega prvenstva koja je završila neodlučeno, 2 : 2. Prvi pogodak za domaćine postigao je Tomislav Mikulić u 12. minuti utakmice, dok je drugi pogodak Postiranima donio Tomislav Copić u posljednjoj minuti prvoga poluvremena. U drugome poluvremenu probudili su se gosti i već u 52. minuti smanjili prednost domaćina na 2 : 1 pogotkom Marka Šimića. Isti je igrač u 56. minuti ponovno zatresao mrežu domaćina, čime je utakmica završila bez pobjednika. Djelitelj pravde na utakmici je bio Mateo Boljat iz Splita, zajedno s pomoćnicima Mirkom Odrljinom iz Čaporica i Krešimirom Komićem iz Kaštel Staroga. Delegat utakmice bio je Ante Vuković iz Sinja.